Mucize Doktor Mobilya Sponsorları

Mucize Doktor Mobilya Sponsorları

Mucize Doktor Mobilya Sponsorları

MF Yapım yapımcılığında Fox ekranında 12 Eylül 2019 Perşembe tarihinde yeni bir dizi başladı.Mucize Doktor isimli dizinin oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Fırat Altunmeşe, Reha Özcan gibi başarılı isimler bulunuyor.
Sponsorlu Reklamlar:Yapımcılığını Asena Bülbüloğlu'nun, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan'ın yaptığı Mucize Doktor dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp kaleme alıyor.
Mucize Doktor dizisine sponsor olan firmalar arasında Polisan Home Cosmetics, Mar Wood Office Furniture, Rossa Home Perde&Duvar Kağıdı, Çelmo Mobilya, Oba Perdesan, Masachi Office Furniture, Hakcan Tekstil, Seçen Fabrics, Dilhan Perde, Caploonba Bebek Odası,Çocuk Odası,Genç Odası, Ofis Home, İmaj Mobilya, Helen George, Akçaoğlu Aydınlatma, Özverler Resim Çerçeve, Veito, Davillo Perde,Tefal, Mobilya Bazari, Cotton Box, Ressam Yasemen Latife Ayvaz, Enda Home Collection, Sebirli Aksesuar, Demoteks, Kısmetçe, El Art Çeyiz, Style Home, Keramika, Çağın Ofis Mobilya, Ressam Setenay Özbek gibi isimler bulunuyor.
Sponsorlu Reklamlar:Gelin Mucize Doktor dizisinde yer alan bazı ürünlere ve markalarına bakalım:

Perşembe akşamları Fox'ta yayınlanan Mucize Doktor dizisinde kullanılan bu parlak mavi nevresim takımının markası Elart Çeyiz.

Sponsorlu Reklamlar:

Mucize Doktor dizisinde Ali'nin evinde kullanılan yemek masası takımının markası Vilinze. Ürünlere Anka Masa, Atlas Sandalye, Monaliza Sandalye isimleriyle ulaşabilirsiniz.
Not: Ürün özellikleri ve fiyatları  zaman içerisinde değişikliğe uğramış olabilir. Ürünler hakkında güncel bilgilere ulaşmak ve ürünleri satın almak için yazıda belirtilen markalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yazı; Mucize Doktor dizisi mobilyaları, sponsorları ve dizide kullanılan ürünler ile ilgili bilgi sunmak amacıyla yazılmıştır.
İlginizi Çekebilir: Yasak Elma Mobilya Sponsorlarıİlgili Makaleler

Daha Fazla