Masumlar Apartmanı Sponsorları

Masumlar Apartmanı Sponsorları

Masumlar Apartmanı Dizisi Sponsorları

Başrollerini Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisi, ilk bölümü ile 15 Eylül 2020 Salı akşamı ekranlardaki yerini aldı.
Sponsorlu Reklamlar:OGM Pictures imzası ile Trt 1 ekranlarında izleyici ile buluşan dizinin yönetmen koltuğuna Çağrı Vila Lostuvalı otururken, dizinin yapımcılığını Onur Güvenatam üstleniyor. Deniz Madanoğlu'nun senaryosunu kaleme aldığı Masumlar Apartmanı dizisi, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı romanından esinlenerek hazırlanıyor.
Sponsorlu Reklamlar:Gerçek bir hayat hikayesini ekranlara taşıyan Masumlar Apartmanı dizisinin sponsorları arasında Graser Cam Seramik Doğaltaş, Desemo, Dilhan, Mobzand Mobilya, Goldsit, Bianca Boya Yalıtım, Almila Bebek Çocuk Genç Odası, Fuga, Karaca, Hobby Home Collection, Eintpa, Acar Yatak, Demontha, Güneş Melamin, Lava, Üret Çelik, Tulu Porselen gibi firmalar yer alıyor.

Sponsorlu Reklamlar:

Masumlar Apartmanı Mobilyaları:

İnci'nin Odası

Trt'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde İnci'nin karyola ve komodini Demontha'dan. Komodinin fiyatı 490 TL. Karyolanın fiyatı 1450 TL. Ahşap başlıklı karyolaya Nuala Karyola adıyla ulaşabilirsiniz. %100 Kayın ağacından üretilen komodini Demontha'da Olina Komodin adıyla bulabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar:

Masumlar Apartmanı dizisinde kullanılan bu nevresim takımının markası Hobby Home Collection. Fiyatı 374,90 TL.

Masumlar Apartmanı dizisinde yer verilen bu tablolar Fov-Art sanat galerisinden. Portreler Gülnur Antay imzalı. 3 renk zambak tablosu ise Ayhan Özoğuz imzasını taşıyor.

Sponsorlu Reklamlar:

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci ve Han'ın evinde kullanılan bu tablo Gülnur Savaş Antay'ın imzasını taşıyor. Fov-Art sanat galerisinden...İlgili Makaleler

Daha Fazla