Erkenci Kuş Mobilya Sponsorları

Erkenci Kuş Mobilya Sponsorları

Erkenci Kuş Mobilya Sponsorları

Sevilen dizi Erkenci Kuş; 26 Haziran 2018 - 6 Ağustos 2019 tarihleri arasında Star Tv ekranlarında yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmıştır. 
Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Farut Turgut'un üstlendiği Erkenci Kuş dizisi toplamda 51 bölüm yayınlanarak final yapmıştır.
Sponsorlu Reklamlar:Dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman bulunmaktadır. Demet Özdemir dizide Sanem karakterini canlandırırken, Can Yaman ise Can karakterine hayat vermiştir.
Dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaristliğini Aslı Zengin - Banu Zengin Tak üstlenmişlerdir.
Erkenci Kuş'un sponsorları arasında Villa Pamir Mobilya&Dekorasyon, Vitello Garden Concept, Coastal Homes, Tenda Exclusive Perde&Duvar Kağıdı, Duse Handmade, Restoration House, Kütahya Porselen, Hakcan Tekstil, Arçelik, Meges Boya, Antik Garden Ahşap Salıncak&Ahşap Hamak, Eko Halı, Cotton Box, Matlea Macrame, Betires Home, Setenay Özbek, Karamürsel Sepetçisi, Rafevi, Ecocotton, Çelmo Mobilya, Seçen Fabrics gibi birçok firma yer almıştır.
Sponsorlu Reklamlar:Erkenci Kuş dizisinde kullanılan bazı ürünler ve markaları:


Erkenci Kuş dizisinde kullanılan bu bahçe masa sandalye takımının markası Vitello Garden Concept. 6 ve 8 kişilik ürün seçenekleri ile satışa sunulan takıma Pablo Masa Takımı ismiyle ulaşabilirsiniz. Ürünün gövdesi doğal teak ağacından yapılmıştır.

Sponsorlu Reklamlar:


Erkenci Kuş dizisinde bahçede kullanılan bu köşeli koltuk takımının markası Vitello Garden Concept. Ürüne Valentu Bahçe Köşe Takımı ismi ile ulaşabilirsiniz. Takımın içeriğinde bir adet sağ köşe, bir adet sol köşe,  bir adet uzanma koltuğu, bir adet puf ve bir adet orta sehpa bulunmaktadır.


Star Tv ekranlarında Cumartesi akşamları izleyici ile buluşan,Can Yaman ve Demet Özdemir'in başrollerinde yer aldığı sevilen dizi Erkenci Kuş'ta Can'ın odasındaki halı çokça merak ediliyor ve araştırılıyor.
Sponsorlu Reklamlar:Rengarenk el örgüsü halının markası Reform Halı.Ölçülerine göre halının fiyatı ise ; 
80x150 - 550 TL,
120x120 (yuvarlak) - 660 TL,
150x150 (yuvarlak) - 1.030 TL,
120x180 - 990 TL,
150x220 - 1.510 TL.


Erkenci Kuş dizisinde kullanılan beyaz köşeli koltuğun markası Coastal Homes. Ürüne Dorchester Sectional Sofa adıyla ulaşabilirsiniz. Fiyatı 17.750,00 TL. Masif gürgen ağacı iskelete, pamuk/keten (yıkanabilir kılıf) kumaşa sahiptir.
Sponsorlu Reklamlar:Not: Ürün özellikleri ve fiyatları zaman içerisinde değişikliğe uğramış olabilir. Ürünler hakkında güncel bilgilere ulaşmak ve ürünleri satın almak için yazıda belirtilen markalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yazı; Erkenci Kuş dizisi mobilyaları, sponsorları ve dizide kullanılan ürünler ile ilgili bilgi sunmak amacıyla yazılmıştır.
İlginizi Çekebilir: Yasak Elma Mobilya Sponsorları
 İlgili Makaleler

Daha Fazla