Bay Yanlış Mobilya Sponsorları

Bay Yanlış Mobilya Sponsorları

Bay Yanlış Dizisi Sponsorları

Bay Yanlış Dizisi Künye:

Yapım: Gold Film
Yönetmen: Deniz Yorulmazer
Senarist: Aslı Zengin ile Banu Zengin Yayınlandığı Kanal: Fox
Sponsorlu Reklamlar:İlk Bölüm Tarihi: 26 Haziran 2020 Cuma
Oyuncular: Can Yaman, Özge Gürel, Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Ecem Karavus, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar, Suat Sungur 
Tür: Romantik Komedi

Bay Yanlış Dizisi Mobilya/Ev Eşyaları Sponsorları:
Vitello Garden Concept
Macitler Mobilya

Sponsorlu Reklamlar:Tuğra Halı
Karaca
The Mia
Eco Cotton
Oba Perde
Ne Güzel Ev
Güneş Melamin
Betires Home
Karamürsel Sepetçisi
Porselano
Woodboz
Parlak Store
Oturcam Salıncak

Bambum
Lava
Adelna
Setenay Özbek
Beklan Kızılçay

Bay Yanlış dizisinde kullanılan bazı ürünler, markaları ve fiyatları:

Sponsorlu Reklamlar:

Bay Yanlış dizisinde Cansu’nun evinin girişindeki çekmeceli dolabın markası Ne Güzel Ev. Dolabın üzerinde bulunan yıldız objenin markası ise The Mia. El yapımı işçiliğe ve vintage bir tasarıma sahip çok amaçlı özel seri dolabın fiyatı indirimde 1.299,90 TL. Dekor yıldız tealight mumluğun fiyatı ise indirimde 99,99 TL.

Bay Yanlış dizisinde Özgür'ün (Can Yaman) restaurantında her masada duran pilli masaüstü abajurun markası Parlak Store. Pilli aydınlatma armatürün fiyatı 109,74 TL.

Sponsorlu Reklamlar:

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin kullandığı pudra renk nevresim takımının markası Eco Cotton. Çift kişilik nevresim takımının fiyatı 769,90 TL. Ürün içeriği: Nevresim: 200x220 cm. Çarşaf: 240x260 cm. Yastık Kılıfı (2 ad): 50x70 cm. Oxford Yastık Kılıfı (2 ad): 60x80 cm. %100 organik pamuk ipliğinden üretilmiştir.

Cuma akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisindeki bu tablo Setenay Özbek imzası taşıyor.

Sponsorlu Reklamlar:

Bay Yanlış dizisinde Ezgi'nin taşındığı Cansu'nun evindeki wood art'ların markası WoodBoz. Frida wood art'ın fiyatı 199.99 TL. Aurora wood art'ın fiyatı da 199.99 TL.

Sponsorlu Reklamlar:

Not: Ürün özellikleri ve fiyatları zaman içerisinde değişiklik göstermiş olabilir. Ürünlerle ilgili güncel bilgilere erişmek ve ürünleri satın almak için yazıda belirtilen markalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yazı; Bay Yanlış mobilyaları, sponsorları ve dizide kullanılan ürünler ile ilgili bilgi sunmak amacıyla kaleme alınmıştır.

İlginizi Çekebilir: Yasak Elma Mobilya Sponsorlarıİlgili Makaleler

Daha Fazla