4N1K Mobilya Sponsorları

4N1K Mobilya Sponsorları

4N1K Mobilya Sponsorları

4N1K dizisinin mobilya ve dekorasyon sponsorları arasında Çetmen Mobilya,Luca Ahşap Tasarım,Bianca,Akçaoğlu Aydınlatma,Novussi Garden&Home,Asyün Halı,deveyuku.com,Yataş,Armada Decowall,Hvs Tasarım,Şirvan Halı,Doğan Aydınlatma,Bambum,Başkent Tablo gibi firmalar yer alıyor.

4N1K dizisi birlikte büyüyen 5 gencin eğlenceli ve maceralı hikayelerini konu alıyor.Yeni dizinin yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel üstlenirken,başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar paylaşıyor.4N1K aslında Büşra Yılmaz’ın romanının adı.Dizi de bu romandan uyarlanıyor.Daha önce sinemaya da aynı adla uyarlanan kitap büyük ilgi görmüştü.

4N1K İlk Aşk adı ile Fox ekranlarında yayınlanan dizinin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alıyor.Yönetmenliğini Murat Onbul yapıyor.Proje tasarımını Tolga Afşin Kaya üstleniyor.

İlk bölümü ile 6 Temmuz 2018 Cuma akşamı Fox ekranında izleyici karşısına çıkan 4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi birçok başarılı isim bulunuyor.İlgili Makaleler

Daha Fazla